Kurumsal Satış

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Gelin Gıda, kurumların gıda ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamaktadır.

Gelin Gıda bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir.

Gelin Gıda, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunmaktadır; 

Ürünler
Gıda alanında dünya standartlarında bir alışveriş ortamı yaratan Gelin Gıda; otuz dan fazla ürün çeşidine sahiptir. Gelin Gıda Kurumsal Satış, ölçeği ya da ihtiyacı ne olursa olsun tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.
Gelin Gıda, Kurumsal Satış hizmeti ile, kurumların gıda ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde, tüketici ihtiyaç ve beğenisini göz önünde tutarak sağlamaktadır.
Geniş ürün gamının yanı sıra, tüm özel ve tüzel kişilere yönelik olarak hazırlanan ‘Hediye Çeki’ uygulaması ile Kurumsal Satış, firmaların promosyon ve ödüllendirme çalışmaları ile birebir örtüşen bir hizmet sunmaktadır. Hediye çekleri, İnternet mağazası aracılığı ile ihtiyaç duyulan ürünlere dönüştürülebilmektedir.

Kalite
Gelin Gıda; ürünlerini Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretmektedir. Ayrıca kalite çalışmaları doğrultusunda HACCP 22000 belgesi ile ilgili çalışmalarını da tamamlamak üzere olan Gelin Gıda 2012 yılı itibariyle üretim kalitesini dahada artırmayı hedeflemektedir.
Kurumsal Satış hizmetinin temel ilkelerinden olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Gelin Gıda vizyonu ile geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade etmektedir.

Destek
Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda; mağazalar, telefonla satış ve internetten satış alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine hizmet sunabilmektedir.
Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti, sağladığı sevkiyat hızı ile Gelin Gıda Kurumsal Satış, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürmektedir.
Gelin Gıda Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümü ile de devam ettirmektedir. Talebe özel hizmet anlayışını Gelin Gıda kurumsal kimliği ile bütünleştiren Kurumsal Satış, firmaların Gıda ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel ve 4x4’lük bir hizmet bütünü sunmaktadır.

Güven
Gelin Gıda tüm faaliyetlerinde sahip olduğu sorumlulukla gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. Karşılıklı güven ilkesi prensip edinilmiştir.

İletişim bilgileri:
Telefon: (0216) 412 53 87    (0216) 328 97 00
Fax      : (0216) 326 96 19
E-mail:  kurumsal@gelingida.com.tr1980 den bu güne...

İletişim

0216 412 53 87
0216 328 96 19
iletisim@borek-baklava.com

Twitter

    Facebook